avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 319 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, exista o asemenea prevedere, o astfel de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, exista o asemenea prevedere, o astfel de OUG , privind ...

Buna ziua, exista o asemenea prevedere, o astfel de OUG , privind actualizarea pensiilor de serviciu si pentru anul 2020?

Alte discuții în legătură

Legislatie pensii Dora N Dora N Doresc să aflu care este legea care stabilește faptul că unui pensionar nu i se poate micșora pensia, dacă se află în plată, la o recalculare a ... (vezi toată discuția)
Va rog sa-mi spuneti ,punctual, daca hotararea de guvern 135/2020 ... blero blero Va rog sa-mi spuneti ,punctual, daca hotararea de guvern 135/2020 art 42 ,cu privire la majorarea punctului de pensie cu numai 14% în loc de 40% cum prevede ... (vezi toată discuția)
Acordare spor condiții vătămătoare și de risc ian. 2020 Anita Bogdan Anita Bogdan Bună ziua, sunt inspector s.s.m. la un serviciu din cadrul Primăriei Municipiului și am întocmit, în baza legislației în vigoare, dosarul cu ... (vezi toată discuția)