Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Deschidere PFA COD CAEN 7420 cerinte curs / diploma
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Deschidere PFA COD CAEN 7420 cerinte curs / diploma

Buna ziua . Intentionez deschiderea unui PFA cu cod caen 7420 ( Activitati fotografice ) si am inteles ca ar fi necesara o diploma/ curs / act in stransa legatura cu domeniul. Eu am terminat Liceul de Arte , specialitate arte plastice , mi ar fi de folos intr-un fel ? Sau este musai sa urmez un curs foto etc , ideea este ca activitatea firmei este legata ca cod de activitati fotografice , insa este vorba doar de cabine foto pentru evenimente .

multumiri
CTCTCT, utilizator