avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 375 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Deschidere PFA COD CAEN 7420 cerinte curs / diploma
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Deschidere PFA COD CAEN 7420 cerinte curs / diploma

Deschidere PFA COD CAEN 7420 cerinte curs / diploma


Buna ziua . Intentionez deschiderea unui PFA cu cod caen 7420 ( Activitati fotografice ) si am inteles ca ar fi necesara o diploma/ curs / act in stransa legatura cu domeniul. Eu am terminat Liceul de Arte , specialitate arte plastice , mi ar fi de folos intr-un fel ? Sau este musai sa urmez un curs foto etc , ideea este ca activitatea firmei este legata ca cod de activitati fotografice , insa este vorba doar de cabine foto pentru evenimente .

multumiri
Ultima modificare: Marți, 24 August 2021
CTCTCT, utilizator

Alte discuții în legătură

Calificare necesara pentru cod caen 9001, 7420, 5920, 7410, 5911? lemonn256z lemonn256z Buna ziua! Ce calificari ar fi necesare pentru activitatile cu codurile CAEN: 9001 Activităţi de interpretare artistică (spectacole) - asta pentru ... (vezi toată discuția)
Cod caen inchiriere cabina foto evenimente lalex lalex Buna seara! imi puteti spune codul CAEN pentru servicii de inchiriere cabina foto evenimente? Va multumesc! (vezi toată discuția)
Infiintare pfa - diploma de specialitate in domeniu sau nu RamonaBG RamonaBG Buna ziua, Am nevoie de putin ajutor din partea voastra. Imi doresc sa deschid un PFA pe cod caen 7420 Activitati fotografice, insa eu nu am studii de ... (vezi toată discuția)