Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Caut Avocat Braila Recalcularea Pensiei...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Caut Avocat Braila Recalcularea Pensiei...

Buna ziua,

Va rog să-mi recomandați un avocat cu experiență si specializat in dreptul muncii din Braila. Ma intereseaza sa inaintez un dosar pt o majorare de pensie in care la calcularea ei nu s-au luat in considerare anumite sporuri de santier si de tipul de munca.
Va multumesc.
Cu stima,
Valentin.
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]

ori
prin intermediul cunostintelor/prietenilor puteti gasi.