Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua, doresc o informație cu privire la numele ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua, doresc o informație cu privire la numele copilului

Bună ziua doresc o informație ci privire la numele copilului....Când am născut în 2009 nu eram căsătorită cu tatăl copilului(eu am născut în Italia)el la recunoscut dar numele de familie este al meu între timp noi ne-am căsătorit și asi dori să-l trec pe numele tatălui...care este procedura va mulțumesc anticipat
Numele copilului poate fi schimbat pe cale administrativa.
Gasiti informatii aici: [ link extern ]