Media Intră în comunitate
avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 631 soluții astăzi

Conferință avocatnet.ro: Opțiuni juridice și fiscale privind recuperarea creanțelor. Lectori: Schoenherr și Asociații. Joi, 28 Octombrie, ora 11:00. Rezervă loc și participă → 

Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... A fost publicat in Monitorul oficial actul normativ ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

A fost publicat in Monitorul oficial actul normativ privind interdictia ...

A fost publicat in Monitorul oficial actul normativ privind interdictia cumulului pensiei cu salariu?

Multumesc!

Alte discuții în legătură

Pensionarii angajati! corinuta corinuta As dori sa stiu ma multe despre decizia Guvernului privind oblgarea pensionarilor in a alege pensia sau contractul de munca, neputand sa le cumuleze, vorbind ... (vezi toată discuția)
Cumul pensie - salariu Taisa Taisa Buna ziua, ziulica:) Am pierdut firul cumularzilor... Ce mai stiti ca e in vigoare pe marginea subiectului? Concret, pensionarii pot cumula pensia cu ... (vezi toată discuția)
Sporuri permanente in vederea calcularii pensiei Sioan Sioan Buna seara, Va rog frumos, daca stie cineva sa-mi spuna, unde pot gasi un act normativ in vigoare, in care sa gasesc ce anume se ia in calcul pentru ... (vezi toată discuția)