Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Taxa pentru o iesire din indiviziune cum se ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Taxa pentru o iesire din indiviziune cum se calculează ? Este ...

Taxa pentru o iesire din indiviziune cum se calculează ? Este reglementată legal ,unde ? Mulțumesc
În.legea taxelor de timbru .OUG 80,/2013 art 5.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat