Forum Discuţii juridice Executare silită Bună ziua. Acum mulți ani am luat un credit de nevoi ...
Discuție deschisă în Executare silită

Bună ziua. Acum mulți ani am luat un credit de nevoi personale ...

Bună ziua. Acum mulți ani am luat un credit de nevoi personale pe care nu l-am plătit la timp. Am fost executat silit și acum aproape 4 am reușit să-l termin de plătit. Zilele acestea am primit de la Kruk un plic în care mi se cere să plătesc din nou același credit cu niște dobânzi foarte mari. Vă rog să mă sfătuiți ce să fac. Mulțumesc anticipat
Contestație! La care atașați dovezile plăților efectuate în trecut!