Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... functionari publici nu poarta masca de protectie
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

functionari publici nu poarta masca de protectie

Buna ziua,
Pot sa fac o fotografie functionarului care nu poarta masca de la registratura unei institutii publice? Mentionez ca nu exista nici panou de protectie, nici ventilatie. As vrea sa fac reclamatie dar sa atasez si dovada.
Multumesc!
Faceti sesizare la conducerea instituției, la DSP spuneti ca aveti si probe foto si dacă vi le solicită le comunicati..