Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, am obtinut un loc de parcare in sectorul 3 ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, am obtinut un loc de parcare in sectorul 3 si as dori ...

Buna ziua, am obtinut un loc de parcare in sectorul 3 si as dori sa fac transfer intre membrii familiei, situatia face ca nu suntem casatoriti ci concubini, avem acelasi domiciliu in buletin dar nici un act care sa dovedeasca uniunea, considerand legislatia din romania, se poate face transfer intre membrii familiei daca acestia sunt in concubinaj?

Multumesc!
Bună ziua! Citiți cu atenție regulamentul de acordare a locurilor de parcare în Sectorul 3- există un regulament aprobat prin HCLS3