Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Am si eu o nelamurire, caut pe net si nu gasesc o ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Am si eu o nelamurire, caut pe net si nu gasesc o informatie ...

Am si eu o nelamurire, caut pe net si nu gasesc o informatie exacta , posibil sa nu caut eu cum trebuie. Ce restrictii vor intra in vigoare de maine 25.09.2021 in bucuresti? Va deveni masca obligatorie pe strada?
Va rog sa-mi raspundeti daca este cu putinta si daca sunteti mai bine informati!
Mergeti intotdeauna pe site-ul oficial.
[ link extern ]