Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Copilul meu este student și nu poate fi cazat în ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Copilul meu este student și nu poate fi cazat în cămin dacă ...

Copilul meu este student și nu poate fi cazat în cămin dacă nu este vaccinat iar la facultate trebuie să facă testul PCR din 3 în 3 zile. Aceasta nu este discriminare?
nu.