Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Persoana cu certificat de handicap e scutita de plata ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Persoana cu certificat de handicap e scutita de plata impozitului pentru teren agricol?

O persoană cu certificat de handicap poate fi scutita de plata impozitelor și taxelor pentru teren în extravilan(agricol)?Mulțumesc.
george-neagu, moderator