Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... am propus un martor cu care sa probez ca nu am ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

am propus un martor cu care sa probez ca nu am hartuit-o in nici ...

am propus un martor cu care sa probez ca nu am hartuitoo in nici un fel pe persoana care ma acuza la fond mi sa respins ca ne fiind relevant cauzei apoi am cerut reaudierea unor martori a celei care ma acuza ca o hartuiesc la fel mi-a fost respinsa solicitarea si alte probe care am cerut sa fie inlaturate mi-au fost respinse la apel pot avea castig de cauza invocand ca nu mi-au fost admise cele solicitate? practic in apel ce se poate contesta?

va multumesc
In apel se poate contesta tot, si se poate cere tot, deci nu dezarmati. Insa, cu martorul ala cu care vreti sa dovediti un fapt negativ, nu prea vad eu cum poate sa arata ca dvs nu ati facut si nu ati dres, in fine, este o chestiune la aprecierea instantei.