Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... calomie
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

calomie

am o fetita care este incredintata la sotul meu din 2006 i-am trimis banii pt pensia alimentara dar numai am toate chitantele (specific ca mi-au mai ramas cateva chitante). el acum a reclamat ca din 2006 nu a primit nici un ban
Daca mai aveti cateva chitante, tot puteti demonstra ca nu e adevarat ca nu i-ati trimis "nici un ban". Daca nu reusiti sa mai faceti rost de copii dupa dovezile de plata ( extrase de cont, duplicate etc.) mai exista si proba cu martori. Sigur mai stia cineva ca trimiteti bani - prieteni, vecini, rude.
Unde v-a reclamat?