avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 556 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Ridicare cupon mov de pensie .O pensionara a plecat in ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Ridicare cupon mov de pensie .O pensionara a plecat in alta tara ...

Ridicare cupon mov de pensie .O pensionara a plecat in alta tara pentru a avea grija de nepoata ei vreme de 8 luni.Ea are pensia pe card dar tot primeste lunar cupoane mov .Tre sa se mai duca cand se intoarce in tara sa ridice aceste cupoane de la casa de pensii?
Va multumesc!

Alte discuții în legătură

Cupon de pensie ghita49 ghita49 Am citit pe internet ca pentru cei care primesc pensia pe card bancar nu se mai tiparesc cupoane de pensie si implicit nu mai primim acest act. Poate sa-mi ... (vezi toată discuția)
Problema talon mov pensionari alina_25 alina_25 O cunostiinta are urmatoarea problema : si-a pus pensia pe card deoarece nu poate fi prezenta pe perioade mai lungi de timp aceasta fiind plecata la tara ... (vezi toată discuția)
Cupon de pensie Georgi11 Georgi11 Am convins-o pe mama ca e mai bine sa-i vina pensia pe card..decat sa stea acasa sa asteptete postasul...Numai ca de 2 luni nu i-a venit cuponul de pensie...La ... (vezi toată discuția)