avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 698 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Recuperare bani firma Franta
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Recuperare bani firma Franta

buna ziua, exista vreo posibilitate sa-mi recuperez banii de la o firma din Franta pentru marfa platita si nereceptionata? pur si simplu nu mai raspund, nici la telefon nici pe retele sociale. facturi platite din martie 2021
Ultima modificare: Sâmbătă, 2 Octombrie 2021
wpuff, utilizator
Cel mai recent răspuns: wpuff , utilizator 06:39, 5 Octombrie 2021
buna ziua, se poate dar trebuie citit si contractul
nu exista contract

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Litigii comerciale teodora g teodora g buna ziua. eu ca pesoana juridica am avut contract cu o firma de telefonie. am vrut sa renunt la el, nu am platit ultima factura si nu mi-au reziliat ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. am avut un abonament la orange făcut în anul 2018. ... Blogsber Blogsber Buna ziua. Am avut un abonament la Orange făcut în anul 2018. Până anul trecut în noiembrie am reușit să mă țin de plata facturilor lunare, apoi din ... (vezi toată discuția)
Marfa adusa si neridicata loriparla loriparla Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu un sfat.....Firma a coamndat si adus in tara mobilier la solicitarea unui client. Acesta a platit un avans. Cand a sosit ... (vezi toată discuția)