Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Recuperare bani firma Franta
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Recuperare bani firma Franta

buna ziua, exista vreo posibilitate sa-mi recuperez banii de la o firma din Franta pentru marfa platita si nereceptionata? pur si simplu nu mai raspund, nici la telefon nici pe retele sociale. facturi platite din martie 2021
wpuff, utilizator
buna ziua, se poate dar trebuie citit si contractul
nu exista contract