Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Am abonament la o sala de fitness,am fost 11 ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Am abonament la o sala de fitness,am fost 11 zile,astăzi fiind ...

Am abonament la o sala de fitness,am fost 11 zile,astăzi fiind a 12 zi ,mi a fost refuzat accesul în sala,spunandu mi se ca doar vaccinatii au acces de acum încolo.Intrebarea mea este ,îmi pot recupera banii pe zilele pe care mai am abonamentul si nu mi este permis accesul în sala?menționez ca atunci când mi am făcut abonamentul nu mi s a spus nimic.
Dani1993, utilizator
Sala respectiva nu are nicio vina, ea ca si dvs. trebuie sa respecte niste reguli altfel risca amenda
Si aceste reguli nu erau in vigoare in momentul in care ati facut abonamentul pentru a va spune cineva ceva...
Intrebati Guvernul/CNSU ce puteti face in acest caz...