avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1695 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Am abonament la o sala de fitness,am fost 11 ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Am abonament la o sala de fitness,am fost 11 zile,astăzi fiind ...

Am abonament la o sala de fitness,am fost 11 zile,astăzi fiind a 12 zi ,mi a fost refuzat accesul în sala,spunandu mi se ca doar vaccinatii au acces de acum încolo.Intrebarea mea este ,îmi pot recupera banii pe zilele pe care mai am abonamentul si nu mi este permis accesul în sala?menționez ca atunci când mi am făcut abonamentul nu mi s a spus nimic.
Ultima modificare: Luni, 4 Octombrie 2021
Dani1993, utilizator
Cel mai recent răspuns: Ionut.ion , utilizator 08:20, 5 Octombrie 2021
Sala respectiva nu are nicio vina, ea ca si dvs. trebuie sa respecte niste reguli altfel risca amenda
Si aceste reguli nu erau in vigoare in momentul in care ati facut abonamentul pentru a va spune cineva ceva...
Intrebati Guvernul/CNSU ce puteti face in acest caz...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Valabilitate abonament fitness alina_valentina alina_valentina Buna ziua, In luna Ianuarie 2013 mi-am facut abonament la o firma de fitness si deoarece m-am imbolnavit nu am putut sa folosesc sedintele. Am anuntat ... (vezi toată discuția)
Am fost umilită de proprietarii unei săli de fitness. cui mă pot adresa? Grwt Grwt Buna ziua! Astazi, mi s-a intamplat ceva penibil, dar sunt hotarata sa iau masuri in urma celor intaplate, prin urmare, in timpul unui antrenament intr-o ... (vezi toată discuția)
Am făcut cerere pentru rezilierea unui contract anual în cadrul ... oanarosu oanarosu Am făcut cerere pentru rezilierea unui contract anual în cadrul unei săli de sport, cu acces strict la bazin pentru înot. Abonament valabil de la ... (vezi toată discuția)