Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Model contract inchiriere
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Model contract inchiriere

Buna seara
Poate cineva sa ma ajute cu un model de contract de inchiriere locuinta, cu clauze bine alcatuite, model lista inventar etc. Nu cele care circula pe net. Si cu care se poate merge la ANAF. Multumesc.
Mihail Preda, utilizator
Modele de contracte găsiți pe net,dacă doriți ceva serios si adaptat nevoilor dvs va adresați unui avocat.