Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Mi-am dat demisia de la o fabrică de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Mi-am dat demisia de la o fabrică de confecții ...

Bună ziua! Mi-am dat demisia de la o fabrică de confecții la data de 28 septembrie 2021. Am avut 9 zile din 20.concediu de odihnă pe anul acesta. Cîți bani trebuie să primesc pe luna septembrie și pe concediu de odihnă? Vă mulțumesc!
Bună ziua! Pentru 6 zile concediu de odihnă, ce sumă trebuie să primesc? Am avut salariul minim brut pe economie. Mulțumesc!
In jur de 630 lei brut ....
Mulțumesc frumos!