Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... somaj tehnic
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

somaj tehnic

buna ziua. sunt angajata la o societate din anull 2001. in 2009 in luna august si decembrie am fost trimisa in somaj tehnic cu 75%. acum sunt insarcinata. mai pot beneficia de acei 85%din salariu pt crestere copil?.
multumesc frumos.
da
puteti beneficia de indemnizatie.