Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Fratelui meu ii lipsesc 7 zile pentru a face 15 ani ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Fratelui meu ii lipsesc 7 zile pentru a face 15 ani vechime.Eu ...

Fratelui meu ii lipsesc 7 zile pentru a face 15 ani vechime.Eu pot cumpara in numele lui cel 7 zile? unde pot face asta?
Multumesc.
Raspunsul este afirmativ la nelamuririle dvs.
Multumesc pentru tot suportul oferit. Am rezolvat problema , cu un munte de formulare de completat,am avut norocul de a gasi angajati ai Casei de Pensii din Calea Vitan foarte amabili, care au avut rabdarea de a-mi explica pas cu pas ce trebuie sa fac.