Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună ziua . Președintele unei asociații de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună ziua . Președintele unei asociații de proprietari poate ...

Bună ziua . Președintele unei asociații de proprietari poate fi dat în judecată de o firmă dacă nu există un contract cu aceasta ? Mulțumesc pentru ajutorul dat.
Buna ziua,
Daca ati expune si speta ati primi un raspuns mai la obiect...
Am expus situația pe larg , înainte de această întrebare. Mulțumesc.
Nu in aceasta discutie si daca credeti ca o sa caute cineva cand si in ce discutie ati pus intrebarea initiala si expus situatia... aveti de asteptat un raspuns...

De aceea eventualele intrebari se pun tot in discutia initiala, macar stii contextul intrebarii...
Ionut.ion, utilizator
Daca nu exista document legal asumat de catre parti care sa contina clauze -,nu exista suport legal pentru eventuale pretentii
Va mulțumesc pentru răspuns . Sănătate că-i mai bună decât toate.