Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Cum se tine contabilitatea in cazul unui cabinet de ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Cum se tine contabilitatea in cazul unui cabinet de psihologie?

Buna ziua!
Cum se tine contabilitatea in cazul unui cabinet de psihologie, cu un punct de lucru la terti si un alt punct de lucru fizic ?
Trebuie declarate veniturile pentru fiecare punct de lucru?
Multumesc!
george-neagu, moderator