Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Deducere cheltuieli pt. un an de masterat?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Deducere cheltuieli pt. un an de masterat?

Un avocat (inregistrat ca persoana ce desfasoara activitati independente) isi poate deduce cheltuielile pt. un an de masterat?
george-neagu, moderator