avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 118 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua. Se poate echivala un concediu medical ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua. Se poate echivala un concediu medical primit in strainatate ...

Buna ziua. Se poate echivala un concediu medical primit in strainatate (Italia) in Romania? Care este procedura?Multumesc

Alte discuții în legătură

Zile libere fiv cbcr cbcr Buna ziua, Am citit despre dreptul angajatelor la 3 zile libere pentru procedurile de fertilizare in vitro. Am o intrebare in acest sens: daca procedura se ... (vezi toată discuția)
Vechime in strainatate simona3 simona3 Buna ziua, As dori sa aflu cum se poate face dovada faptului ca ai muncit in strainatate ( Italia), in ultimii ani.Precizez ca nu imi trebuie aceasta ... (vezi toată discuția)
Exercitarea profesiei de asistent medical in italia georgeta24 georgeta24 Sunt interesata de a afla sau mai bine zis de a intelege pas cu pas procedura care trebuie urmata pentru a lucra ca asistent medical in Italia.Precizez ca am o ... (vezi toată discuția)