Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Registru de incasari si plati in format digital pt ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Registru de incasari si plati in format digital pt pfa?

Buna ziua! As dori sa stiu daca pot tine un registru de incasari si plati in format digital pt pfa?
george-neagu, moderator
Registrul jurnal de încasări și plăți se pate ține în format electronic (de la un simplu tabel in Excel pînă la programe de contabilitate care au și alte funcții cum ar fi evidența partenerilor, de exemplu). În registrul fizic se vor trece doar totalurile lunare.