Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Modificari 11 Ianuarie 2010
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Modificari 11 Ianuarie 2010

Am relansat prima pagina de forum ( www.avocatnet.ro/content/for... ).
Modificarile nu sunt finale si nici definitive, vom continua sa aducem imbunatatiri primei pagini din forum si asteptam parerile si sugestiile dvs.

Va multumesc
pianistul, administrator
Buna ziua,
Tocmai am observat modificarile aduse primei pagini de forum.:)
Felicitari pentru noul look! =D>=D>=D>

:luck:
Am uitat sa precizez noile facilitati
a) categorii discutii (contine ultimele discutii adaugate in forum, discutii recomandate de catre moderatori, discutii urmarite si discutii deschise de catre dvs)
- general
-discutiile fara raspuns au in dreptul ultimului mesaj butonul "Fii primul care
raspunde"
- discutiile fara raspuns de la ultimul dvs mesaj au in dretul ultimului mesaj textul "nici un raspuns de la ultimul tau mesaj"
- pentru discutiile urmarite am implementat optiuni discutie de unde se poate scoate de sub urmarire rapid si usor discutia in cauza

b) categorii forum - o noua prezentare a categoriilor si forumurilor din Forumul Avocatnet.ro
Butonul "fii primul..." e dragut dar frustrant, pt ca te astepti ca o recompensa ca ai fost primul si nu mai vine:(
Textul "fara raspuns..." mi se pare extrem de util.
Prima pagina e greu de urmarit, dupa doua ore de online mi-am dat seama ca se pot deschide categoriile din stanga si putem regasi subcategoriile in dreptul fiecareia.
mie mi se pare mai "rigid" formatul cel nou , parca e mai putin prietenos
si tot o opinie subiectiva : imi pare rau ca au disparut cele doua rubrici de pe prima pagina : cea cu cele mai multe subiecte scrise si cea cu ultimul vot
Erau foarte prietenoase , parca te intimpina cineva la intrare
Daca va rog sa le repuneti, se poate ?
Sau , mai bine zis, de ce ati renuntat la ele ? Poate e un motiv care mie personal imi scapa ...
Multumesc
si multumesc pentru tot :)

later edit : da, butonul cu " fii primul ... " :sa va spun ce mi-a venit mie in minte in secunda in care am citit prima data textul ? o sa rideti , dar mi-a venit in minte "cine arunca primul piatra ... "
Magda Staicu, Consultant fiscal
Imi place noul format. Are un aspect mai "profesionist". Felicitari!!!
(poate va amintiti, intre timp si de propunerea mea mai veche cu pastilutele off/online in sectiuni)

@Magda Staicu e numai o chestiune de timp sa va obisnuiti cu noul.... :)