avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 216 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Asigurarea privata, suma aceea pe care trebuie ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Asigurarea privata, suma aceea pe care trebuie angajatul sa o ...

Asigurarea privata, suma aceea pe care trebuie angajatul sa o plateasca lunar pentru a putea sa adauge membru pe asigurarea sa privata se poate retine din salariu? Daca da, exista o procedura pentru aceasta retinere?

Alte discuții în legătură

Retinere-salariu Daliborka Daliborka Buna ziua va rog ma puteti ajuta o retinere din salariu se poate face doar prin ordin judecatoresc sau si prin acordul scris al angajatului? eu stiam din ... (vezi toată discuția)
Poprire elenabarbu55 elenabarbu55 Buna ziua, Se poate face proprire pe pensia privata?am un credit pe care nu pot sa il achit si am primit in urma cu 1 saptamana o somatie de plata suma pe ... (vezi toată discuția)
Lucrez la o companie și se oferă un beneficiu printr-o clinica privata ionut_boss1989 ionut_boss1989 Buna ziua Lucrez la o companie și se oferă un beneficiu prin Signal Iduna (clinica privata sau un fel de asigurator medical) in valoare de 400 euro / ... (vezi toată discuția)