Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... REPREZENTARE
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

REPREZENTARE

Va rog sa imi spuneti daca intr-o cauza penala un cetatean poate fi reprezentat de cineva care nu este avocat . Adica printr-o procura notariala . Sau in fata unui procuror .
Pompilui Avram, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
In nivi un caz ,nu este recomandat nici în civil cu atât mai mult în penal unde astfel de erori pot costa ani de puscarie(,oricum în penal nu e permis)