Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Intr un proces de succesiune s a dat hotararea ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Intr un proces de succesiune s a dat hotararea definitiva in ...

Intr un proces de succesiune s a dat hotararea definitiva in urma cu 2 luni.Cat dureaza sa primesc hotararea acasa?
Depinde de gradul de incarcare al instanței,complexitatea cauzei ,cheful de munca al.judecatorului etc.2,3 luni e încă în termen decent ,puteti incerca o cerere de urgentare, un memoriu la conducerea instanței etc.