Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Ma intereseaza daca am facut facultatea si ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Ma intereseaza daca am facut facultatea si master ...

Buna ziua,

Ma intereseaza daca am facut facultatea si master la zi dar in ultimul an de facultate am lucrat se mai pune la vechimea in munca, mai exact la pensie?
Ultimul an în care ati lucrat se adaugă doar ca vechime în baza unui raport de munca.