avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 417 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Ma intereseaza daca am facut facultatea si ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Ma intereseaza daca am facut facultatea si master ...

Buna ziua,

Ma intereseaza daca am facut facultatea si master la zi dar in ultimul an de facultate am lucrat se mai pune la vechimea in munca, mai exact la pensie?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:54, 28 Noiembrie 2021
Ultimul an în care ati lucrat se adaugă doar ca vechime în baza unui raport de munca.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vechimea facultatii in cartea de munca odo odo Salutare tuturor. Am o nelamurire legata de vechimea adunata pe timpul facultatii si daca se poate as vrea sa ma lamuriti. Din cate stiu, anii de facultate se ... (vezi toată discuția)
Facultate MacsimMihai MacsimMihai buna ziua...am facut o facultate...si momentan sunt la master....in ultimii 3 ani(2 de facultate si unu de master) am si muncit la o benzinarie...as dori ... (vezi toată discuția)
Cotizare pensie ani de facultate si concediu de crestere copil GabrielaMax GabrielaMax Buna ziua, Ma puteti lamuri, va rog, in legatura cu cateva aspecte legate de stagiul de cotizare si de vechimea in munca pentru calculul pensiei mele? Eu ... (vezi toată discuția)