Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Va rog frumos sa-mi raspundeti la intrebarea de mai ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Va rog frumos sa-mi raspundeti la intrebarea de mai jos : Am ...

Va rog frumos sa-mi raspundeti la intrebarea de mai jos :
Am primit un plic de la Judecatorie. Stampilele de pe plic erau : 29.10.2021 si 01.11.2021. In cutia mea postala plicul a ajuns in 04.11.2021. Eu am trimis intampinarea prin PRIORI POST in data de 25.11. Am dovada scrisa. Va rog sa-mi spuneti daca in conditiile acestea m-am incadrat sau nu in cele 25 de zile .
Multumesc
Data postei e 01.11.2021 si de la aceasta data se stabileste termenul de 25 de zile in conformitate cu regulile prevazute de CPC.