Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Dacă ies la pensie anticipat(fără penalizare) pot ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Dacă ies la pensie anticipat(fără penalizare) pot lucra în ...

Dacă ies la pensie anticipat(fără penalizare) pot lucra în continuare în același loc și cumula cu pensia
Pensia anticipată nu poate fi cumulata cu veniturile din salarii.
Cornel Vasile, Consilier juridic