avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 608 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Buna ...am achizitionat o masina in 25.10 21 act de ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Buna ...am achizitionat o masina in 25.10 21 act de vinzare cumparare ...

Buna ...am achizitionat o masina in 25.10 21 act de vinzare cumparare si fiscal ,am mers sa o imatriculez pe numele meu si cei de la politia de imatriculari am depistat ca masina era sub sechestru din luna martie ..intrebarea mea este cum pot sa o imatriculez si care sunt pasi de urmat pentru a intra in legalitate
multumesc

Alte discuții în legătură

Achizitie autovehicul cu fiscal, sub sechestru de la executor judecatoresc bogdanelos bogdanelos Buna ziua, Pe data de 07/10/2022, am achizitionat un autovehicul, prin contract de vanzare-cumparare. Am primit si fiscalul, 3 zile mai tarziu, toate actele ... (vezi toată discuția)
Sechestru sibiu masina cipi29 cipi29 am cumparat o masina de la un unchi si am contract de vazare cumparare intre mine si el din 2016 eu am bagato doar la impozit. Am lasat masina pe numele lui ... (vezi toată discuția)