Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Daca am 1655 lei pensie de incapacitate de munca gr 2 ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Daca am 1655 lei pensie de incapacitate de munca gr 2 ,beneficiez ...

Daca am 1655 lei pensie de incapacitate de munca gr 2 ,beneficiez de la 1 ian 2022 de a13a pensie sau nu?
Nu.
Nu este nimic legiferat pana la acest moment.