Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Buna ziua. In ce baza poate un service auto sa ceara ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Buna ziua. In ce baza poate un service auto sa ceara despagubire ...

Buna ziua. In ce baza poate un service auto sa ceara despagubire de la persoana asigurata, daca asiguratorul nu este de acord sa-i plateasca toata suma pretinsa?
~ Conținut șters la cerere ~
A fost reparata masina celui accidentat de mine, nu masina mea.
~ Conținut șters la cerere ~
Buna seara. Va multumeasc pt. raspuns si cat de cat inteleg ca nu voi avea nici o problema cu vreo plata. Totusi, daca aveti timp si bunavointa, va rog sa-mi explicati mai pe intelesul unuia care nu este familiarizat cu termenii din lege. Multumesc, o seara buna.