Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua ! Ma puteți ajuta va rog cu exemple de ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua ! Ma puteți ajuta va rog cu exemple de programare ...

Buna ziua ! Ma puteți ajuta va rog cu exemple de programare de vizita pt un minor in vârsta de 3 ani ?
E normal ca o fetița de 3 ani sa stea cu tatăl o săptămâna in vacanța și eu ca mama sa nu am dreptul sa iau legatura cu ea? Nu îmi permite acest lucru .
Va mulțumesc !
Modele prestabilite nu există.

Programul tb adaptat nevoilor si varstei copilului.

O saptamana cu tatal la 3 ani e f ok din perspectiva dezvoltarii relatiei de atasament fireasca cu acesta..

Discutați cu tatal in ceea ce privește posibilitatea de a comunica cu minora sau -daca aveti proces in instanta -solcittati obligarea tatalui in acest sens.