Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Buna seara si La multi ani! Care este cursul valutar ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Buna seara si La multi ani! Care este cursul valutar folosit ...

Buna seara si La multi ani!
Care este cursul valutar folosit la inchiderea exercitiului financiar 2021?
Cursul valutar valabil pentru 31 decembrie 2021 (publicat de BNR in 30 decembrie 2021) : 4.9486 lei/eur.
va multumesc!