avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 637 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua.Ma poate ajuta cineva cu un caz de-al meu ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua.Ma poate ajuta cineva cu un caz de-al meu sau cu câteva ...

Bună ziua.Ma poate ajuta cineva cu un caz deal meu sau cu câteva sfaturi.acum 7 ani și ceva am întâlnit o doamna care am avut o relație.din întâmplare cu acordul ei la laptop am găsit un video cu ea când se masturba cu un vibrator filmulețul înregistrat de ea și eu lam salvat pe mailul meu și după un timp neam certat și lam postat pe facebok care după câteva min lam șters.Mia fac plângere la politie am dat o declarație și după acea nu sa mai întâmplat nimica.acuma după 7 ani și ceva mia venit scrisoare de la diicot dar nam reușit sa o citesc ca sunt plecat.cineva poate să-mi dea niște sfaturi ce se poate întâmpla sau după atita timp dosarul nu trebuia sa se prescrie.multumesc
nu cred ca ce a venit de la diicot are legatura cu fapta aia.
Daca in acel dosar, organele de UP nu au mai facut niciun demers, raspunderea dvs s-a prescris.
Trebuie sa verificati despre ce e vorba in scrisoare de la DIICOT.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Lasat laptop pt o saptamana pt 400 ron zoofs zoofs Salut....in condtiile legii....am nevoie de un sfat sau un raspuns cat mai concret.....am luat de la cnv un laptop.......defapt baiatu a venit la mine cu un ... (vezi toată discuția)
Retinere permis skagul skagul buna ziua.ma numesc ciprian si in data de 7.12.2010 am avut accident rutier.iata cum sa intamplat: pe la ora 16 00 ma deplasam pe directia ileni ... (vezi toată discuția)
Filmata pe facebook ContSters334929 ContSters334929 am fost filmata pe facebook in timp ce faceam dragoste cun individ si ii dadusem webcam el acum ma ameninta ca pune filmele cu mine pe internet am 37 de ani ... (vezi toată discuția)