avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 526 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua. Pentru împrejmuirea unui teren agricol de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua. Pentru împrejmuirea unui teren agricol de ce acte ...

Buna ziua. Pentru împrejmuirea unui teren agricol de ce acte este nevoie? Mulțumesc


Alte discuții în legătură

Avize, puz și scoatere din circuitul agricol pentru construcții anexe gospodărești ale exploatației agricole situate în extravilan Thunderdrinker Thunderdrinker Bună ziua, La o plantație agricolă - livadă - pe care urmează să o înființez (momentan este teren agricol nelucrat), doresc să fac împrejmuire și ... (vezi toată discuția)
Mostenitor legal fara titlu de proprietate Razvan Grigorescu Razvan Grigorescu Buna ziua, detin in posesie un teren cu o casa de locuit imprejmuite cu gard. Terenul a apartinut mamei mele, care il are mostenire de la bunicul meu. Mama nu ... (vezi toată discuția)
Cadastrare teren extravilan vasi67 vasi67 Buna ziua, Am cumparat doua terenuri extravilane de cate 500mp acum cativa ani. Aceste terenuri nu sunt imprejmuite si nici delimitate.Pana acum a crescut ... (vezi toată discuția)