Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Anularea amenzii de nedepunere a declaratie de intrare ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Anularea amenzii de nedepunere a declaratie de intrare in tara - in format electronIc?

Buna ziua, are cineva un model de depunere a plangerii, sau cum se numeste , pentru anularea amenzii de nedepunere a declaratie de intrare in tara - in format electronIc? Multumesc.
george-neagu, moderator
Buna ziua, nu exista un model. Trebuie sa invocati dvs. in actiune toate motivele de nelegalitate si netemeinicie ale procesului-verbal raportat la situatia dvs. concreta.