Forum Discuţii contabile şi ... Accize, alte taxe Avem o livada de pomi fructiferi si vrem sa ...
Discuție deschisă în Accize, alte taxe

Avem o livada de pomi fructiferi si vrem sa comercializam produse alcoolice din fructe (tuica/vin/lichior).

Dorim sa aflam ce trebuie facut ,mentionand ca avem doar certificat de producator. De la magazinele care sunt interesati sa colaboreze ne-au cerut factura pentru acestea ,drept urmare nu am avut cum sa stabilim o colaborare.
george-neagu, moderator