avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 290 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Buna ziua am un aprozar dar mai am și produse ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Buna ziua am un aprozar dar mai am și produse alimentare și ...

Buna ziua am un aprozar dar mai am și produse alimentare și dulciuri ce cod Caen ar trebui sa folosesc momentan sunt înregistrat ca activitate principala cu codul 4721 comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete in magazine de specialitate dar nu este bun

Alte discuții în legătură

Deschidere aprozar Maria Uzun Maria Uzun Buna ziua, locuiesc la curte si as vrea sa deschid un aprozar, deci spațiu as avea, care sunt pasii de urmat? Ce acte imi trebuie? Multumesc (vezi toată discuția)
Cod caen - srl-d Zamora Zamora Buna ziua, Vreau sa imi infiintez un SRL-D pentru a deschide un Fornetti, si am o intrebare cu referire la codurile CAEN... as vrea sa aflu parearea ... (vezi toată discuția)
Coduri caen pentru comert cu produse agroalimentare niculaucarmen niculaucarmen vreau sa desfasor activitate de comert cu amanuntul si ridicata de produse agroalimentare (lactate, branzeturi, oua etc.), amabalate si neambalate, produse de ... (vezi toată discuția)