Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal

Buna ziua,

In acest moment administratorul societatii tine Revisalul , avand decizie in acest sens. Acesta doreste sa dea aceasta sarcina unui angajat al societatii. In afara de emiterea deciziei in acest sens, se mai fac si alte demersuri? Adrese catre ITM? De asemenea, daca dorim schimbarea parolei anuntam undeva? Multumesc
Nu se mai fac alte demersuri ... in vederea schimbarii parolei, va adresati ITM-ului local cu documentele necesare schimbarii parolei.
pe langa noua decizie, va fi trecuta si in fisa postului salariatului care va prelua aceasta responsabilitate
Nici nu este nevoie de modificarea fisei postului , daca exista decizie .