Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cod caen PFA \"Scrum Master\" în IT
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cod caen PFA "Scrum Master" în IT

Bună,
Doresc sa îmi deschid un pfa pe venit real ca să activez pe rolul de "Scrum Master" în domeniul IT. Acest rol oferă consultanta cu privire la procesele de lucru, organizarea echipei și planul de dezvoltare a software-ului.

Îmi puteți spune, va rog, ce coduri caen mi s-ar potrivi?
Buna ziua,
CAEN 6202 -Activitati de consultanta in tehnologia informatiei, acesta este codul CAEN potrivit pentru activitatea pe care doriti sa o desfasurati.
Mulțumesc!

Gabriel Alionte a scris:

Buna ziua,
CAEN 6202 -Activitati de consultanta in tehnologia informatiei, acesta este codul CAEN potrivit pentru activitatea pe care doriti sa o desfasurati.