Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Care este numarul documentului de autorizare pentru ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Care este numarul documentului de autorizare pentru PFA?

Pentru completarea Declaratiei Unice, este cerut numarul documentului de autorizare.
Nu imi este clar daca trebuie trecut numarul de ordine in registrul comertului (de forma F40/1234/20.01.2021), numarul rezolutiei sau numarul dosarului depus la ONRC in vederea inmatricularii si autorizarii.
auxb, utilizator
Buna ziua,
Dupa interpretarea mea, se refera la numarul rezolutiei prin care s-a autorizat PFA-ul.