Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Buna ziua . Am o intrebare . Am avut un control de ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Buna ziua . Am o intrebare . Am avut un control de garda de mediu ...

Buna ziua .
Am o intrebare .
Am avut un control de garda de mediu si a suspendat activitatea societati din motivul lipsa autorizati de functionare.
Dosarul avem deja depus dar toate cele dureaza foarte mult.
Am primit o nota de contestare si au trecut 2 saptamani si nu am primit proces verbal.
Cat timp au dansi la emitere procesul verbal si ce putem face pentru a continua activitate pana obtineria autorizatiei.
Multumesc.
Contestația împotriva procesului verbal de contravenție suspendă sancțiunea aplicată până la rămânerea definitivă a hotărârii. Este nevoie că după înregistrarea cererii să obțineți un certificat de grefa
Au trecut 2 saptanii nu am primit nimica.
Cum pot insista urgentare de a obtine procesul verbal ?