Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... La vanzarea unui apartament, prin notar, se plateste ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

La vanzarea unui apartament, prin notar, se plateste CAS si CASS?

La vanzarea unui apartament, prin notar, se plateste CAS si CASS ? Multumesc.
george-neagu, moderator
Nu.