Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Am convocat sefinta extraordinara 20/ din locatari iar ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Am convocat sefinta extraordinara 20/ din locatari iar actuala ...

Am convocat sefinta extraordinara 20/ din locatari iar actuala conducere nu vrea sa paraseasca asociatia ce putem face?
Daca amiabil nu puteti solutiona,sesizati oficial serviciul de sprijinire si indrumare asociatii de proprietari din primarie
Puteti notifica legal,asociatia de proprietari prin presedintele in exercitiu ca vechea echipa manageriala sa respecte si sa aplice dispozitiile L nr 196/2018 -sub sanctiunea obligarii la plata a cheltuielilor aferente solutionarii in instanta