Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua. Cum pot primi cupon de pensie mov in format ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua. Cum pot primi cupon de pensie mov in format electronic(email)? ...

Buna ziua. Cum pot primi cupon de pensie mov in format electronic(email)?
~ Conținut șters la cerere ~
Vreau sa primesc cuponul de pensie format electronic
~ Conținut șters la cerere ~